Skrill płatności online nigdy nie były łatwiejsze

0
2427
Skrill przelewy online na email komórkę
Reklama

Co to jest Skrill?

Przedsiębiorstwo powstało w 2001 roku W Wielkiej Brytanii w Londynie. Początkowo działało jako Moneybookers, nazwa ta jest dobrze znana internautom w średnim wieku, którzy kilkanaście lat temu przeprowadzali pierwsze transakcje/przelewy online. W roku 2011 rozpoczął się proces rebrandingu marki na Skrill.

Skrill jest alternatywą dla tradycyjnych sposobów płatności umożliwiając sprawne, szybkie i nowoczesne transfery pieniędzy, płatności online.

Rejestracja konta

Naprawdę rejestracja konta Skrill trwa tylko minutę. Na początku korzystania z usługi nie trzeba nawet przechodzić weryfikacji danych. Proces ten możemy odłożyć na później i przejść go po przekroczeniu limitu transakcji.

Jakie możliwości daje nam Skrill?

Dzięki Skrill otrzymujemy bezpieczny portfel online bardzo podobny do tradycyjnego konta bankowego. Jednak w przeciwieństwie do zwykłego konta uzyskujemy ogromny wachlarz nowoczesnych funkcji w większości darmowych lub za symboliczną prowizję. Poniżej zamieściliśmy kilka ciekawych możliwości:

 • darmowe przelewy na rachunki za granicą,
 • możliwość płatności oraz wypłacania gotówki za pomocą karty Prepaid Mastercard Skrill,
 • bardzo szybki sposób na zakup oraz sprzedaż kryptowaluty,
 • przelewy na adres email lub numer telefonu,
 • dostępna aplikacja na telefon w Google Play lub App Store,
 • program lojalnościowy Knect w którym zbierasz punkty za transakcje, następnie możesz je wymienić na pieniądze, nagrody lub bonusy,
 • możliwość dodania sald w innych walutach niż nasza waluta główna. W ten sposób unikamy niekorzystnego przewalutowania i mamy pełną kontrolę nad zgromadzonymi środkami.

Wybór waluty konta

Zastanawiasz się jaką wybrać walutę konta Skrill? Podczas rejestracji konta zostaniemy poproszeni o wybór waluty w jakiej będzie prowadzony rachunek. Jest to dość istotny moment ponieważ jeśli przewidujemy, że głównie będziemy otrzymywać przelewy z zagranicy powiedzmy w Euro, warto ustawić właśnie tą walutę. Gdybyśmy ustawili PLN każdy przelew będzie przewalutowany, nie jest to duży problem, ale tracimy możliwość decyzji, kiedy chcemy dokonać takiej operacji.

Podczas wymiany waluty stosowany jest międzynarodowy średni kurs bankowy publikowany przez Reuters. Doliczana jest również symboliczna opłata.

Inwestowanie w kryptowaluty

Bardzo ciekawą funkcją naszego konta jest możliwość kupna kryptowalut. Aktualnie dostępnych jest 14 najpopularniejszych walut w tym między innymi:

 • BTC Bitcoin
 • ETH Ethereum
 • BCH Bitcoin Cash
 • LTC Litecoin

Oferta przeznaczona jest raczej dla początkujących inwestorów, ale z czasem możliwości inwestowania w kryptowaluty mają zostać znacznie rozszerzone. Na początek opcja łatwego i szybkiego kupna czterech podstawowych walut zadowoli większość użytkowników. Jeśli interesujesz się tym tematem i chcesz mieć dostęp do większej ilości kryptowalut, warto sprawdzić nasz ranking giełd kryptowalut.

Dzięki aplikacji mobilnej możemy cały czas śledzić w swoim telefonie wahania cen na rynku. W dowolnej chwili możemy zlecać kupno lub sprzedaż walut.

Oprócz najprostszej opcji kupna/sprzedaży natychmiast mamy dostęp do ciekawych zleceń warunkowych za pomocą których ustalamy przy jakich cenach waluta ma zostać automatycznie sprzedana lub kupiona.

Konto firmowe Skrill

Dla przedsiębiorców dostępna jest również bardzo ciekawa opcja konta firmowego Skrill. W obrębie jednego rachunku można zarządzać ponad czterdziestoma różnymi walutami. Podczas jednej integracji systemu uzyskujemy dostęp do ponad stu metod płatności dostępnych lokalnie.

Warto rozwijać swoją firmę, sklep internetowy dodając Skrill jako jedną z opcji płatności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj