mBank internetowy bank

0
39212
Oferta mBank
Bank internetowy
Reklama

Historia mBanku

Rozpoczęcie działalności przypada na rok 1986 pod nazwą BRE Bank (Bank Rozwoju Eksportu).

Mbank pod obecnie znaną nazwą pojawia się 26.11.2000 roku. Został założony jako pierwszy bank internetowy w Polsce. Jego inicjatorem był Leszek Czarnecki, właściciel Domu Maklerskiego BRE Banku i na tamte czasy nowoczesnego systemu bankowości elektronicznej BRE Banku.

W 2007 roku od 24 listopada mBank poszerzył swoją działalności o Słowację oraz Czechy.

Od 2013 roku po wspólną nazwą mBank zostały połączone banki – BRE Bank oraz MultiBank.

Oferta mBanku

Mbank oferuje szeroki zakres produktów finansowych. Posiada oferty kredytów hipotecznych, gotówkowych i samochodowych. Oferta obejmuje również rachunki oszczędnościowe, lokaty terminowe, konta osobiste i rachunki walutowe. Bank oferuje również produkty inwestycyjne, takie jak ubezpieczenia, fundusze inwestycyjne, obligacje i kontrakty terminowe. Mbank jest popularny wśród klientów, ponieważ oferuje szybkie i wygodne usługi bankowe. Jego wyjątkowa oferta ma wiele zalet, w tym łatwy dostęp do usług bankowych przez internet, wygodne wypłaty z bankomatów, szybkie i łatwe przelewy, dostęp do aplikacji mobilnej i inne.

mBank zapewnia nam dostęp do kont bankowych, kredytów, kart oraz ubezpieczeń. Pomaga w oszczędzaniu oraz inwestowaniu naszych pieniędzy. mBank oferuje usługi w pięciu podstawowych kategoriach:

  1. Oferta indywidualna – najpopularniejsza oferta przeznaczona dla przeciętnego klienta,
  2. Oferta Premium – poszerzona oferta indywidualna (intensive – dla ludzi żyjących intensywnie)
  3. Private Banking – bankowość prywatna dla zamożnych klientów,
  4. Oferta firmowa – przeznaczona dla mikro firm,
  5. MSP i korporacje – bankowość dla większych firm oraz korporacji.

Poniżej przedstawiliśmy kilka najpopularniejszych produktów mBanku:

eKonto – darmowe konto internetowe, czyli brak opłat za prowadzenie rachunku, przelewy oraz wypłaty z bankomatów. Zamawiam eKonto

eMax plus – świetne konto oszczędnościowe, oczywiście brak opłat za prowadzenie, możliwość wypłaty środków w każdej chwili bez utraty zysków. Więcej zdeponowanych pieniędzy większe oprocentowanie. W mBanku możesz uruchomić kilka kont oszczędnościowych jednocześnie. Zamawiam eMax plus

Opinia klientów o mBank

Klienci doceniają również wysoki poziom bezpieczeństwa i szeroki zakres usług, które oferuje bank. Mbank cieszy się dobrą opinią wśród klientów. Większość klientów wyraża pozytywne opinie na temat jego usług. Uważają, że bank oferuje wygodne i przystępne usługi bankowe, a jednocześnie posiada wysoki poziom bezpieczeństwa. Klienci doceniają również szeroki zakres produktów finansowych, które oferuje Mbank.

Warto wspomnieć o głośnej sprawie frankowiczów którzy określali się mianem „Nabici w mBank”. W 2008 roku w czasie kryzysu Bank Szwajcarski obniżył stopy co spowodowało obniżenie w Polsce rat kredytów we frankach szwajcarskich. Niestety mBank kredytobiorcom którzy uzyskali kredyt przed 2006 rokiem nie obniżył oprocentowania, ale je podwyższył. Wszystko było spowodowane niejasnymi zapisami w umowach powodującymi nieprzejrzysty sposób wyliczania kosztu kredytów (metody obecnie uważane przez UOKiK za niedozwolone).

Przez długi czas był niekwestionowanym liderem bankowości internetowej na terenie Polski. Liderem pod względem liczby klientów, rachunków, zgromadzonych depozytów i tempa ich wzrostu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj