BIK

0
1931
Raport BIK
BIK
Reklama

Biuro Informacji Kredytowej

Jakie korzyści może nam dać współpraca z Biurem Informacji Kredytowej? Dostępne są trzy podstawowe usługi z których możemy skorzystać:

Alert BIK

Głównym zadaniem alertów jest zabezpieczenie nas przed wyłudzeniem kredytu przez osobę posługującą się naszymi danymi. Jeśli zaistnieje taka sytuacja dostaniemy powiadomienie sms lub email i będziemy mogli podjąć działania zapobiegawcze.

Kolejną ciekawą funkcją jest informacja o opóźnieniach w spłacie naszych zobowiązań, powiadomienie o zmianie wielkości zadłużenia lub o jego całkowitym uregulowaniu. Do tego dochodzą jeszcze cykliczne comiesięczne powiadomienia, podsumowujące naszą sytuację kredytową.

Raporty BIK

Bardzo ciekawa funkcja dzięki której zobaczysz jak banki widzą Twoją sytuację kredytową. Uzyskujesz pełen wgląd w historię kredytową, sprawdzasz jakie kredyty są do Ciebie przypisane, czy wszystkie dane i rozliczenia są prawidłowe. Możesz również dowiedzieć się kto składał zapytanie o Twoje dane.

BIK dla firm

Przydatne narzędzie dla każdego przedsiębiorcy. Błyskawicznie możesz sprawdzić czy Twoja firma nie ma zadłużeń, opóźnień w płatnościach a co za tym idzie czy dysponuje zdolnością kredytową. Uzyskujemy zabezpieczenie na wypadek gdyby ktoś bez Twojej wiedzy chciał wziąć kredyt na działalność.

W dowolnej chwili można wydrukować raport o sytuacji kredytowej firmy i przedstawić kontrahentom.
Mamy również dostęp do bazy firm dzięki czemu możemy sprawdzić wiarygodność potencjalnego partnera biznesowego – czy nie zalega z płatnościami, czy jest zadłużony.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj