Kategorie
Kontakt

Kontakt

Poniższy kontakt nie służy do udzielania informacji na temat produktów oraz instytucji finansowych opisanych w serwisie finansowym. Informacje na ten temat uzyskają Państwo kontaktując się bezpośrednio z bankami oraz instytucjami finansowymi poprzez formularze kontaktowe zamieszczone na stronie SerwisFinansowy.pl

Osoba do kontaktu:

Andrzej Stoksik
ul. Szymanowskiego 16
51-609 Wrocław
tel. kom.: +48 697 66 20 46

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa pytania oraz uwagi.

2 odpowiedzi na “Kontakt”

Dzień dobry,

na imię mam Monika i chciałabym zapytać czy reklamowali Państwo swoje produkty i usługi przez reklamy e-mail?
Jest to doskonałe i bardzo skuteczne źródło nowych klientów. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i zapewnia wszystkie niezbędne rzeczy potrzebne do jej realizacji.

Jeśli chcieliby Państwo poznać szczegóły – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i złożymy niezobowiązującą propozycję.

Serdecznie pozdrawiam, Monika

Dzień dobry,

mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony www. Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

Pozdrawiam, Patrycja Kwiecien

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.