Lokata

Dobra lokata to stabilny wzrost zainwestowanych pieniędzy…

   Jeśli masz oszczędności lub duże nadwyżki finansowe, dobrze jest ulokować je w banku na lokacie. W ten sposób pieniądze nie będą traciły na wartości, wręcz przeciwnie zaczną stopniowo przynosić zysk.

Bankowe lokaty terminowe i obligacje

   Lokaty stanowią doskonałe rozwiązanie dla ludzi, którzy nie mają pomysłu co zrobić z nadwyżką gotówki. Bez zbędnego ryzyka pieniądze po umieszczeniu na lokacie przynoszą regularny i pewny zysk.

Jaką założyć lokatę, na co należy zwrócić szczególnie uwagę:

  • Sposób naliczania oprocentowania i jego wysokość. Oprocentowanie lokaty może być stałe albo ulegać zmianom podczas trwania naszej lokaty,
  • Wysokość minimalnej wpłaty potrzebnej do otwarcia lokaty i czy przy wpłacie większej kwoty można liczyć na lepsze oprocentowanie,
  • Czy lokata zostanie automatycznie przedłużona po upływie określonego w umowie czasu,
  • Czy wcześniejsze zamknięcie lokaty skutkuje utratą części albo całości odsetek,
  • Jaka jest dostępna waluta lokaty,
  • Czy mamy do wyboru kilka terminów trwania lokaty?

Co to jest lokata strukturyzowana?

   Lokata strukturyzowana ostatnio bardzo popularna forma lokaty odporna na kryzys dodatkowo z gwarancją kapitału. Składa się w około 80% z obligacji, które są bardzo bezpieczne oraz w około 20% z ryzykownych opcji. Opcje mogą być na wzrosty lub spadki surowców, indeksów giełdowych, dlatego zysk nie jest wyłącznie uzależniony od hossy na rynku. Lokaty strukturyzowane zakładane są zwykle na kilka lat. Minimalna suma pieniędzy potrzebna do ich otwarcia jest dużo wyższa niż w zwykłych lokatach.

Zestawienie lokat bankowych:

   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lokat bankowych, wybraną lokatę można szybko otworzyć przez internet po wypełnieniu jednego z wniosków:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj