Kredyty gotówkowe

Dobry kredyt zapewni swobodę finansową...

Kredyt gotówkowy - środki na dowolnie wybrany cel

   Niezależnie od wysokości zarobków zawsze mogą pojawić się niezaplanowane wydatki przekraczające możliwości budżetu domowego. W takiej sytuacji powinniśmy rozważyć możliwość uruchomienia kredytu gotówkowego dostępnego w większości polskich banków.

Co to jest kredyt gotówkowy?

   Kredyty gotówkowe są kredytami, które można uzyskać bardzo szybko na dowolnie wybrany cel. W umowie bank określa termin spłaty oraz liczbę rat. Maksymalna wielkość kredytu uzależniona jest głównie od wysokości dochodów. Szybkość udzielania oraz mała ilość formalności przy kredycie gotówkowym powodują, że stał się dogodnym rodzajem pożyczki w nagłych sytuacjach.

Jak wybrać dobry kredyt gotówkowy?

  • Przede wszystkim tak jak w przypadku innych kredytów na początku należy zestawić oferty kredytów gotówkowych pod kątem wielkości RRSO czyli rzeczywistej rocznej stopy oprocentowania. Jest to bardzo ważny wskaźnik ponieważ uwzględnia wszystkie koszty związane z kredytem. Umożliwia miarodajne porównanie ofert kredytów różnych instytucji. Przykładowo oprócz rocznego oprocentowania uwzględnione są między innymi koszty ubezpieczenia oraz opłaty za przyznanie kredytu. Poniżej przygotowaliśmy porównanie w którym wyraźnie widać który kredyt gotówkowy ma aktualnie najkorzystniejsze RRSO.
  • Wybierając kredyt należy podjąć decyzję czy chcemy spłacać raty równe lub malejące. Niewątpliwie będzie to miało wpływ na całkowity koszt kredytu. Jeśli nie wiesz jaką opcję wybrać proszę skorzystać z symulacji rat kredytu w opcji rat równych lub malejących.
  • Sprawdź czy bank wymaga uruchomienia dodatkowych produktów finansowych generujących koszty, takich jak konto bankowe lub karta.
  • Na koniec rzecz wydawałoby się oczywista, zawsze czytaj dokładnie umowę i nie obawiaj się poprosić o wytłumaczenie niejasnych zapisów.

Porównywarka kredytów:

   Na rynku mamy dostęp do ogromnej ilości kredytów gotówkowych, poniżej zamieściliśmy porównywarkę, która ułatwi Państwu wstępną ocenę ofert:

Zestawienie kredytów:

   Warto zapoznać się z listą kredytów gotówkowych, wybrany produkt możemy błyskawicznie zamówić bez dodatkowych prowizji oraz opłat, wypełniając jeden z internetowych wniosków znajdujących się poniżej:

Dyskusja

Zapraszamy do rozmowy na temat kredytów gotówkowych, które kredyty Państwo polecają, które sprawiają problem?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj