Konto młodzieżowe

Dziecko błyskawicznie nauczy się obsługi swojego konta…

Konta młodzieżowe dla dzieci i studentów

   Konto dla dziecka jest to rachunek bankowy, w którym można ustalić stały przelew kieszonkowego na przykład, co tydzień. Dziecko nie musi posiadać całej gotówki przy sobie, wystarczy karta płatnicza lub kredytowa podpięta do konta. Dobrze, żeby dzieci już od najmłodszych lat uczyły się dokonywania transakcji i obsługi kont bankowych.

   Banki dostrzegają potrzeby młodych ludzi, oferują profesjonalne produkty finansowe skierowane tylko dla nich. Poniżej zestawienie kont młodzieżowych dostępnych w naszej ofercie.

   W chwili kiedy dziecko ukończy trzynaście lat, możemy otworzyć dla niego konto młodzieżowe. Takie konto umożliwi naszemu dziecku dokonywanie przelewów, opłacanie transakcji w sklepach oraz wypłacanie pieniędzy w bankomatach. Dużym plusem tego typu rozwiązań jest fakt, iż dziecko uczy się dokonywania transakcji, poznaje wartość pieniądza oraz przede wszystkim jest bezpieczniejsze, ponieważ nie musi nosić przy sobie gotówki. Warto tutaj wspomnieć o ubezpieczeniu kart płatniczych, ponieważ dzieci często je gubią.

Na co zwracamy szczególnie uwagę podczas wyboru konta młodzieżowego:

  • Możliwość zamówienia karty płatniczej albo kredytowej,
  • Bezpłatne otwarcie, prowadzenie kont,
  • Łatwy dostęp do kont z wykorzystaniem internetu i telefonu,
  • Rozmieszczenie bankomatów wybranego banku w okolicy uczelni lub szkoły.

Zestawienie kont dla młodych:

   Zachęcamy do przeglądnięcia oferty kont młodzieżowych, wybrane konto można szybko otrzymać przez internet po wypełnieniu jednego z wniosków umieszczonych poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj