PORÓWNANIE AKTUALNYCH KREDYTÓW HIPOTECZNYCH -  
Wybór kredytu hipotecznego nie jest łatwy ponieważ jest to zobowiązanie na długie lata. Zachęcamy do wnikliwej analizy dostępnych na rynku kredytów w analizie pomogą dostarczone przez nas narzędzia finansowe...

Wyszukiwarka kredytów hipotecznych

   Wybór odpowiedniego kredytu na dom lub mieszkanie jest bardzo poważnym zagadnieniem. Warto w tej kwestii zasięgnąć porad w kilku niezależnych źródłach i wyrobić sobie własną opinię. Poniżej przedstawiliśmy narzędzia kredytowe, które ułatwią Państwu szybką analizę większości produktów dostępnych na polskim rynku.

Narzędzia finansowe Przegląd narzędzi finansowych rozpoczynamy od porównywarki kredytów hipotecznych dostarczonej przez firmę Bankier. Ta profesjonalna porównywarka uwzględnia niezbędne parametry takie jak wielkość kredytu, wartość nieruchomości, cel kredytu, okres kredytowania, wiek kredytobiorcy oraz rodzaj rat.

Ranking kredytów na dom Warto skorzystać z porównywarki dostarczonej przez serwis Money, w której określamy wartość nieruchomości, przybliżony okres spłaty, rodzaj rat oraz oczywiście potrzebną kwotę kredytu hipotecznego. W wynikach porównania uzyskujemy przydatne dane odnośnie marży banku, prowizji, wysokości RRSO, wielkości rat oraz popularności kredytu.

Siedem najkorzystnejszych kredytów hipotecznych Dzięki współpracy z firmą Comperia możemy udostępnić Państwu aktualny ranking TOP 7 kredytów hipotecznych. W porównaniu zwrócono uwagę na parametry takie jak wysokość raty kredytu, wysokość prowizji oraz wielkość oprocentowania rzeczywistego. Lista dziesięciu najlepszych kredytów mieszkaniowych znajduje się poniżej.